TCG Online Güncel Duyurular!

TCG Online Tüm Kartlar!

TCG Online Yeni Başlayanlar!

Konularda En Basit Kart Ekleme Metodu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Trading Card Game Online Türkiye Aktif Oyuncu Listesi
#1
Pokemon Trading Card Game Online sıralama Listesinde Türkiye'den oynayan  Oyuncu Listesi , oyundaki kullanıcı isimlerini  aşağıda paylaşıyorum.
Bu konuyu açma sebebim listedeki oyuncu arkadaşlarımızı oyundan ekliyerek Türkiye forum sayfasına davet etmek , ortak bir Türkiye forum sayfasında  oyunla ilgili her turlu soru ve problemde yardımlaşmamız içindir.
Forumda üye olan arkadaşların burada olmayan arkadaşları ekleyip davet etmelerini rica ediyorum.Ettiğiniz arkadaşın nickini yorum olarak gönderebilirsiniz.
Davet ettiginiz oyuncuları yorum olarak yazıp foruma geldikleri takdirde davet eden üyemiz  resim  Ek destek rütbesi alacaktır.(Rütbe Resmi ve İsmi  yeni tasarım yapılabilir değişiklik gosterebilir)

Önemli NOT : Hesap kontrolü açısından  Davet ettiğiniz kişiye oyunda site adresini TCGTR nokta NET  şeklinde yazınız."http" yada  "www" ile başlayan bir link gönderimi yapmayın.
Facebook-skype dahil  hiç bir siteyi link olarak oyunda paylaşmayın.Facebook için örnek verirsek  "Facebook nokta Com /Senkroncu " olarak paylasmanızın hic bir sakıncası yoktur.


AKTİF OYUNCU LİSTESİ


AKTİF OYUNCU LİSTESİ: Show
Cevapla
Teşekkür Edenler: Zombi TR , BozRuh
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Pokemon.Tcgtr.Net Pokemon Trading Card Game Online oyunu hakkında bilgi içeren fan yapımı bir forum sitesidir.

Orjinal site ile resmi hiçbir bağı yoktur.

Sitemiz üzerinde kullanılan kartlar ve karakter isimleri GAME FREAK,Pokémon, Nintendo firmasına aittir.

© 2016 Pokémon. © 1995–2016 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokémon, Pokémon character names trademarks of Nintendo.

TCGTR.Net - Trading Card Game Türkiye Forum Hakkında

İçerik Hazırlanıyor.

İçerik Hazırlanıyor.