TCG Online Güncel Duyurular!

TCG Online Tüm Kartlar!

TCG Online Yeni Başlayanlar!

Konularda En Basit Kart Ekleme Metodu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Booster Pack Alınabilecek Siteler
#1
PTCGO oyunda sahip olduğunuz kartlar eğer token, 5 günlük oyuna giriş, belli versus puanlarını elde etmeniz sonucu veya oyuna giriş yaptığınızda bazen karşılaşılan booster pack çıktıysa bunlar gömülü yani takas edilemez halde yer almaktadır. Takas edebileceğiniz kartlar ise turnuvalarda verilen uncommon chest ve/veya booster pack, mücadaleyi kazanmanız halinde çarkın dönmesi sonucu isabet eden hediye paketinden çıkan booster packler, günlük görev olan 16 adet pokemonu eleme sonucu verilen paket veya gerçek booster packler içerisinden çıkan kodun redeem edilmesi sonucu oyuna aktarılan kartlardır.

PTCGO oyununun ‘Redeem Codes’ sekmesi altında çıkan kodu en fazla 10’ar adet olmak üzere webcam aracılığıyla QR kodunu tarayarak aktarabilir veya yazılı kodu yazarak ‘submit code’ ile oyun içine dahil edersiniz. Birçok gerçek kart alıcısı, paket içerisinden çıkan kodu belirtilen websitelerine satmaktadır.

PTCGO oyunda daha güçlü olmak veya koleksiyon yapmak istiyorsanız birçok sitede online booster packler belirli bir fiyat ile sunulmaktadır. Çeşitli serilere ait booster packlerden çıkan kartları da takas edebilme imkânı da bulabileceksiniz. Ekonomik açıdan online booster pack satışı yapan siteleri değerlendirmeye çalışacağım.
 
50 adet almanız durumunda her bir paketin 0.40 dolar fiyatında olması nedeniyle tercih edilme sebebidir. Bazı serilerde ise indirim uygulanmaktadır. Yazının yazılma tarihi itibariyle ‘Fates Collide’, ‘BREAKpoint’, ‘BREAKthrough’ ve ‘Roaring Skies’ serilerine ait her bir paket için 0.40 dolar fiyatı online booster pack piyasası için iyi bir rakamdır. Diğer serilere ilişkin paketleri almak istiyorsanız indirim uygulanan seriler tercih edilebilir.
Sipariş ettiğiniz kodlar anında gelmez, en geç 1 iş günü içerisinde gönderilir.


JN-Cards 

            Diğer sitelere göre çoğu zaman en ekonomik tercihleri bünyesinde barındırabilmektedir. Diğer bütün sitelere göre ara sıra satışa çıkarılan plasma serisi en hesaplı burada satılmaktadır. Satışa çıktığı gibi de en kısa süre içerisinde de bitmektedir. Eski serilere ait booster packler için en hesaplı sitelerin başında gelmektedir. Ayrıca oyun içerisinde eskiden yaptığınız alışverişe göre puan kazanıp, puanınızı site içi alışverişlerinde kullanma imkanınız bulunmaktaydı. Ancak bu durum şu an aktif olmamakla beraber yeni bir puan sistemine geçilmesi için çalışılmaktadır. Pre-order alım için pek tavsiye etmem.
            Sipariş ettiğiniz kodlar anında mailinize düşer, gelen kodları kopyala-yapıştır yaparak oyun içerisine redeem edebilirsiniz.
 

            Booster pack ve promo kartların da satışı yapılmaktadır. Promo kartlar açısından hesaplı bir site olduğu düşünülmektedir. Fiyat aralığı ne çok ucuz, ne de çok pahalıdır. İstediğiniz seriyi veya promo kartı diğer sitelerde bulamadıysanız, bu site tercih edilebilir.
            Sipariş ettiğiniz kodlar anında ekranınıza düşer, gelen kodları kopyala-yapıştır yaparak oyun içerisine redeem edebilirsiniz.
 

Booster pack, promo kartlar, serileri ait deckler açısından en geniş arşivi bulunduran sitelerin en başında gelir. Ara sıra belirlenen gün aralıklarında %25’e kadar indirimler yapılmaktadır. Tabi bunun için üye olmanız ve mailinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Fiyatlar ise genel olarak pahalıdır. Başka diğer sitelerde aradığınız kartı bulamadığınız durumda bu siteden alışveriş yapabilirsiniz.
Sipariş ettiğiniz kodlar anında ekranınıza düşer, gelen kodları kopyala-yapıştır yaparak veya webcam vasıtasıyla QR kodunu tarayarak oyun içerisine redeem edebilirsiniz.
 
 
https://ptcgo.com/ ve http://stop2shop.com/ websitesi ile bağlantılı bir sitedir ve fiyatları belirtilen siteden de pahalıdır. Tercih etmeniz pek tavsiye edilmez.
Sipariş ettiğiniz kodlar 1 iş günü içerisinde mailinize gelir, gelen kodları kopyala-yapıştır yaparak veya webcam vasıtasıyla QR kodunu tarayarak oyun içerisine redeem edebilirsiniz.
 
 
Burada alınan kodlar size uluslararası posta ile ulaştırılır. Fiyat açısından oldukça uygundur ancak posta bedelini gözden çıkarmanız durumunda makul olacaktır.
Sipariş ettiğiniz kodlar seçtiğiniz uluslararası kargo seçeneğinize göre size ulaştırılır. Booster pack içerisinden çıkan kodun yazılı olduğu kartlar teslim edilir.
 
 
Burada alınan kodlar size uluslararası posta ile ulaştırılır. Fiyat açısından pahalı sınıfındadır.
Sipariş ettiğiniz kodlar seçtiğiniz uluslararası kargo seçeneğinize göre size ulaştırılır. Booster pack içerisinden çıkan kodun yazılı olduğu kartlar teslim edilir.
 
 
Uluslararası alışveriş sitesidir. Arama kutucuğuna ‘pokemon online’, ‘pokemon code’ vb. şeyler yazıp, arama yaparsanız karşınıza online booster pack satış teklifleri çıkar. Sitenin sol trarafında yer alan ‘delivery options’ kısmındaki ‘free international shipping’ seçeneğe tıklarsanız, mail yoluyla gönderilen satışları inceleyebilirsiniz. Çoğu zaman en hesaplı teklifleri burada bulmanız mümkündür.
Sipariş ettiğiniz kodlar satıcının belirttiği şekilde gönderilir. Satıcıyı ‘contact seller’ yoluyla sıkıştırırsanız daha çabuk göndermesini sağlayabilirsiniz.


Uluslararası alışveriş sitesidir. Arama kutucuğuna ‘pokemon online’, ‘pokemon code’ vb. şeyler yazıp, arama yaparsanız karşınıza online booster pack satış teklifleri çıkar. Çoğu teklif posta yoluyla gönderilmektedir. Bazen mail yoluyla gönderilen tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz kodlar seçtiğiniz uluslararası kargo seçeneğinize göre size ulaştırılır. Booster pack içerisinden çıkan kodun yazılı olduğu kartlar teslim edilir.
 
Başka karşıma çıkan site olunca ekleme yaparım. Sizin de belirttiğim siteler harici bildiğiniz ve güvenilir siteler olursa konu başlığı altında paylaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler: Zombi TR , BozRuh , TcgTR-Admin
#2
Malum PayPal Türkiye'de patlayınca, birçok siteden alışveriş yapma imkanınız olmuyor. Ebay PayPal'a alternatif ararken, şu an professor-oak.com, chaoscards.co.uk ve amazon.com sitelerinden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca olur da ebay.com sitesinde PayPal istemeden, farklı ödeme seçenekleri sunan teklifler de bulunabilir.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler: Zombi TR
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Pokemon.Tcgtr.Net Pokemon Trading Card Game Online oyunu hakkında bilgi içeren fan yapımı bir forum sitesidir.

Orjinal site ile resmi hiçbir bağı yoktur.

Sitemiz üzerinde kullanılan kartlar ve karakter isimleri GAME FREAK,Pokémon, Nintendo firmasına aittir.

© 2016 Pokémon. © 1995–2016 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokémon, Pokémon character names trademarks of Nintendo.

TCGTR.Net - Trading Card Game Türkiye Forum Hakkında

İçerik Hazırlanıyor.

İçerik Hazırlanıyor.