TCG Online Güncel Duyurular!

TCG Online Tüm Kartlar!

TCG Online Yeni Başlayanlar!

Konularda En Basit Kart Ekleme Metodu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölümcül Hamle - Night Marsh [TCGTR.NET Farkıyla!]
#1
Merhaba TCGTR ailesi! Bu konuda sizlere ölümcül hamle olan Night Marsh atağını ve bu hamleyi kullanarak herkesi nasıl tek vuruşta mağlup edebilirsiniz, onu anlatacağım.


Night Marsh : Kullanılmış kart sayısı ne kadar fazlaysa Night Marsh saldırısının etkiside o kadar büyük olmaktadır. Mesela kullanılmış kart sayısı diyelim ki 20. Bu Atağın gücüde 20. Yani 20x20 = 400 damage anlamına geliyor. Sleepy  Sistem bu şekilde çalışıyor!


Bu saldırının bulunduğu Pokémonlara bakalım. Bu ölümcül saldırı aslında çok küçük ve masum gibi görünen Pokémonlarda bulunuyor. Joltik ve Pumpkaboo!


:Pumpkaboo-xyph :Joltik-xyph


Peki çöplüğe nasıl bu kadar çok kart atabilirim? Ben o kadar kartı çöplüğe gönderene kadar rakip bende pumpkaboo da bırakmaz, Joltik de bırakmaz! Diye düşünmeye başlamışsınızdır! Ama dert etmeyin, çöplüğe kart göndermek çok kolay! Hepsini anlatacağım!


Destemize elimizdeki tüm Joltik ve Pumpkaboo'ları alalım! Energy kartı olarak da ne kadar Double Colorless Energy varsa onları alalım! Çünkü Night Marsh atağına energy türü farketmiyor! Bu yüzden En iyi seçim Double Colorless Energy kartıdır!


:DoubleColorlessEnergy


Item kartı olarak da tam da bu iş için yapılmış olan ''Battle Compressor'' kartından bol bol alıyoruz. Bu kartı kullanınca destenden 3 tane kartı çöplüğe gönderiyorsun! 1 de Battle Compressor kartının kendisi var  x:D Yani 4 kart göndermiş olursunuz! 4x20 = 80 damage yapar!


:BattleCompressor


Item kartı olarak bunun dışında Ultra Ball falan da alabilirsiniz! 2 kartı çöplüğe göndererek 1 tane istediğin pokemonu seçiyorsunuz! Bir de kartın kendisi var çöplüğe toplam 3 kart gitmiş oluyor. x:D


resim


Eğer elinizde Shaymin-EX varsa ama Ability'si Set Up olacak! Bu da çok iyi iş görür! Bu Ability destenden 6 tane kart çekme olanağı veriyor!


:ShayminEX-xyro


Eğer rakibiniz arka planda Pokémona Energy basarak hazırlık yapıyorsa bunun içinde Lysandre kartını devreye sokuyoruz! Rakibin istediğimiz kartını aktif kart durumuna getirip ona saldırıyoruz!


resimOyuna başlarken Taso atışında eğer doğru bilirseniz, ilk önce rakibinizin oynamasını isteyin! Sıra size geldiğinde rakip tek kart aktif ederse eğer anlattıklarımı uygularsanız %90 ihtimalle oyunu direkt siz kazanacaksınız!


Bol Kazanmalar!

Anlatım : Zombi TR

Cevapla
Teşekkür Edenler: AriNubar , AriNubar , AriNubar , AriNubar , TcgTR-Admin , BozRuh
#2
Ozaman ilk olarak :RayquazaEX-xyro de (Kart Yükleniyor) kullanabiliriz 3 card discard ediyor hemde 100 damage vuruyo ;)
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#3
Evet night march destesinin klasik hali bende de var. Turnuvalarda kullanmasam da cidden çok güçlü bir deste. Özellikle ex lerin durmadan karşınıza çıktığı üst rank maçlarda eğer çok şansız değilseniz kazanmanızı sağlıyor.

Özellikle vespiquen ile çok daha fazla dağıtıyor ortalığı. Eevee ve evrimleri ile de çok kolay KO görevleri yapmanızı sağlıyor. Oyunda yeni başlayanlar için standart maçlarda önereceğim ikinci deste budur. İkinci olmasının sebebi shaymin-ex in pahalı bir kart olmasıdır. 15-20 paket arasında bir değeri var. Talep artınca 25 lere çıktığı oldu.

İlk önereceğim deste ise çok daha ucuz bir deste olan lucario-ex/ machamp destesidir. Adminler mutlaka bilirler onun da tanıtımını yapmalılar en kısa zamanda.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler: TcgTR-Admin , BozRuh
#4
Bu desteyi kullanana denk geldim bir kaç kere ama yenilmedim :D resim kullananlar da vardı.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Pokemon.Tcgtr.Net Pokemon Trading Card Game Online oyunu hakkında bilgi içeren fan yapımı bir forum sitesidir.

Orjinal site ile resmi hiçbir bağı yoktur.

Sitemiz üzerinde kullanılan kartlar ve karakter isimleri GAME FREAK,Pokémon, Nintendo firmasına aittir.

© 2016 Pokémon. © 1995–2016 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. Pokémon, Pokémon character names trademarks of Nintendo.

TCGTR.Net - Trading Card Game Türkiye Forum Hakkında

İçerik Hazırlanıyor.

İçerik Hazırlanıyor.